Krūtų padidinimo chirurginio gydymo tipai

Krūtų padidinimo chirurginio gydymo tipai

Krutines didinimas Šios krūtų padidinimo operacijos rūšys yra suskirstytos į kategorijas, atsižvelgiant į kūnas. Dažniausiai būna šeši chirurginės procedūros, inframedeminės pjūviai, transaxilarinė, periarolinė, transbumcilinė, transabdominoplasty, taip pat yra staigiai vertikaliai.
Dažniausiai šios operacijos krūtinės padidėjimas yra infra-mammary ir Transaxiallry technika. Šios plyšelės atliekamos netoli briaunų sričių, tokių kaip po jų arba ant nugaros srities. Implantai, naudojami šiems metodams, gali būti užpildyti silikonu arba druskingais skysčiais. Krutines padidinimas Atsižvelgiama į sluoksnius, kurių druskos skystis pakrautas, lyginant su silikoniniais. Dėl savo lūpos operacijos krutu didinimas ( https: //notehub.org ) lengvai jas padėkite rankomis. Silikonas yra storesnis ir daug tvirtesnis nei druskos implantai, kad būtų išvengta plyšimo aplinkybių.
Daugybė specialistų konsultuoja druskos implantai, nes tai yra daug mažiau pavojinga asmeniui, negu krūtų implantas. Keletas tyrimų parodė, kad silikono nutekėjimas gali sukelti krūties vėžį. Atliekant šias krūtų dantų implantų chirurginio gydymo rūšis, pagrindinis svarbiausias dalykas, kurį turite padaryti, yra rasti geriausią, taip pat akredituotą kosmetikos chirurgą jūsų vietovėje. Jie turėtų jums pasakyti apie jūsų pasirinkimą, taip pat apie daugybę dalykų ir galimų pavojų, kuriuos galėtumėte numatyti, kad galėtumėte tinkamai ir tinkamai pasirinkti krūtinės dimensiją.